Ця акумуляторна батарея ідеально підходить для використання в автомобілях для кемпінгу, автофургонах, човнах та інших пристроях поза приміщенням. Він може живити світло, електроприлади, електронні пристрої та багато іншого. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в поході, подорожі або будь-якій іншій діяльності на свіжому повітрі, цей акумуляторний блок гарантує, що ви залишатиметеся на зв’язку з джерелом живлення.

Серія JXBT Battery Bank — це літієво-залізо-фосфатні (LiFePO4) батареї з сумісним корпусом батареї SLA (Sealed Lead Acid). Функції plug & play роблять його дуже зручним для багатьох додатків, особливо коли він використовується для прямої заміни SLA. Ця серія поставляється з загальними варіантами напруги та ємності для широкого діапазону вимог до живлення та зберігання.
особливості
● Висока щільність енергії
● Переключіть понад 6000 разів
● 1/2~1/4 ваги SLA
● Більш екологічний
● Низький саморозряд<3.5% per month
● Широкий діапазон робочих температур
Принцип роботи
Літій-іонний акумулятор Lifepo4 12v 150ah для автомобіля для кемпінгу використовує передову літій-іонну технологію для забезпечення надійного та високопродуктивного джерела живлення. Він має вбудовану систему балансування, яка забезпечує рівномірне заряджання та розряджання кожного елемента, максимізуючи термін служби акумуляторної батареї. Крім того, він може працювати в широкому діапазоні температур, що робить його придатним для використання в різних середовищах.
|
12V 150Ah LiFePO4 Літій-іонні акумулятори для кемпінгу |
||||
|
|
JX-LFP12.8V84AH |
JX-LFP12.8V100AH |
JX-LFP12.8V150AH |
JX-LFP12.8V200AH |
|
Номінальна напруга |
12.8V |
12.8V |
12.8V |
12.8V |
|
Номінальна ємність |
84 Ач |
100 Ач |
150 Ач |
200 Ач |
|
Енергія |
1075,2 Вт-год |
1280 Вт-год |
1920 Вт-год |
2560 Вт-год |
|
Цикл життя |
Довговічність до 6000 циклів |
|||
|
Швидкість саморозряду |
Менше або дорівнює 3,5 відсоткам на місяць при температурі 25 градусів |
|||
|
Напруга зарядки |
14.6±0.2V |
|||
|
Режим зарядки |
При {{0}} градусі ~45 градусів, 0.2C CC заряджайте до 4,2 В, потім CV заряджайте до зниження струму до 0,02C (CC/CV) |
|||
|
МАКС. Струм зарядки |
42A |
50A |
75A |
100A |
|
МАКС. Розрядний струм |
60A |
100A |
100A |
100A |
|
МАКС. Імпульсний струм |
120A(<3S) |
200A(<3S) |
200A(<3S) |
200A(<3S) |
|
Напруга відсікання розрядки |
10.0V |
10.0V |
10.0V |
10.0V |
|
Температура заряду |
0 градусів ~45 градусів при 60±25 відсотків відносної вологості |
|||
|
Температура нагнітання |
-20 градус ~60 градусів при 60±25 відсотків відносної вологості |
|||
|
Температура зберігання |
0 градусів ~45 градусів при 60±25 відсотків відносної вологості |
|||
|
Стійкість до водяного пилу |
IP55 |
|||
|
Кожух |
Пластик/АБС |
|||
|
Розміри |
260*169*213*218 мм |
328*172*215*220 мм |
483*170*240*240 мм |
522*238*218*220 мм |
|
прибл. вага |
10,2 кг |
13,1 кг |
19,2 кг |
27 КГ |
|
Термінал |
M8 |
M8 |
M8 |
M8 |
Ключові характеристики та переваги продажу
- Висока ємність 150 год для тривалого використання
- Компактний і легкий для зручного транспортування
- Тривалий термін служби завдяки вбудованій системі балансування
- Безпечна робота із захистом від перезаряду та перерозряду

застосування

виробництво


Наша фабрика акумуляторів була заснована в 2008 році з річною виробничою потужністю 2 мільйони батарей, включаючи літій-іонні батареї, LiFePO4 батареї, свинцево-кислотні батареї з клапанним регулюванням, гелеві батареї тощо, ємністю від 2Ah до 3000Ah. Наша продукція експортується в більш ніж 100 країн і має сертифікати CE, UL і Rohs. Ми спеціалізуємося на застосуваннях сонячних батарей, комутаційних програмах, базових приймально-передавальних станціях, комунікаційному обладнанні, центральному офісі, телекомунікаційній системі, електронних касових апаратах, мікропроцесорних офісах, ДБЖ, побутових програмах, заміні батарей SLA, освітленні тощо.
Застереження щодо використання
1. Не викидайте батареї у вогонь або смітник.
2. Не піддавайте акумулятор дії екстремальних температур.
3. Для заряджання акумуляторної батареї використовуйте відповідний зарядний пристрій.
4. Тримайте акумуляторну батарею подалі від дітей і домашніх тварин.
Атестація

Щоб забезпечити безперебійне використання наших акумуляторів клієнтами та розширити зовнішній ринок, ми приділяємо велику увагу інноваціям продукції та сертифікації продукції, тепер ми отримали такі сертифікати, як UN38.3, IEC62133, KC, CB, звіт про повітряний транспорт, MSDS, Звіт про морський транспорт, RoHS, CE, UL1642, PSE BSMI тощо.
Оплата та доставка
|
Терміни оплати |
T/T |
EXW |
30 відсотків депозиту, 70 відсотків залишку перед відправленням |
|
ФОБ |
|||
|
CFR |
|||
|
КІФ |
|||
|
PayPal |
Сума менше 3000 доларів США |
||
|
Вест Юніон |
Сума менше 5000 доларів США |
||
|
L/C |
Сума понад 50 доларів США, 000 за акредитивом за пред'явленням |
||
|
Час доставки |
Експресом |
FedEx |
7-10 робочих днів у звичайному режимі |
|
ДБЖ |
|||
|
DHL |
|||
|
Повітрям |
15-20 робочих днів у звичайному режимі |
||
|
Морем |
35-45 календарних днів у звичайному режимі |
||
FAQ
Q: Як ви можете гарантувати якість?
В: Попередні зразки будуть надані перед масовим виробництвом, повна перевірка перед відправленням і звіт про вихідні випробування буде додано.
Q: Яку валюту платежу ви підтримуєте?
A: Прийнятні типи валют: USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY, CHF тощо.
З: Чи підтримуєте ви послуги OEM/ODM?
A: Так, ми можемо налаштувати акумулятор 12v/24v/36v/48v/72v і від 2Ah до 3000Ah за допомогою металевої коробки. Розмір і форма гнучкі відповідно до заданого вами розміру. А при необхідності ми можемо запропонувати виносний РК-дисплей для моніторингу стану батареї.
Q: Чи може ваша фабрика надрукувати наш логотип/бренд на продукті?
A: Так, і ми зробимо це безкоштовно, якщо кількість замовлення достатньо велика.
Q: Який діапазон робочих температур?
A: -20 ~ 60 градусів.
Ми надаємо нашим клієнтам надійні та ефективні варіанти логістики. Від доставки «від дверей до дверей» до морських і повітряних перевезень ми забезпечуємо своєчасну доставку нашої продукції до вашого місця розташування. Ми також пропонуємо гнучкі варіанти оплати, щоб зробити ваші покупки безпроблемними.
Підсумовуючи, якщо ви шукаєте надійне рішення джерела живлення для кемпінгу та потреб на природі, літій-іонний акумулятор Lifepo4 12v 150ah для автомобіля для кемпінгу є правильним вибором. Завдяки передовій технології, високій потужності та функціям безпеки, це чудова інвестиція, яка прослужить вам довгі роки.
Популярні Мітки: Літій-іонні акумулятори lifepo4 12v 150ah для кемпінгових автомобілів, Китай Літій-іонні акумулятори lifepo4 12v 150ah для кемпінгових автомобілів постачальники


